Oświetlenie łazienki – musi pasować do wystroju

Mała łazienka – natrysk czy wanna?

Geberit czyli system podwieszanych stelaży do WC wiszącego jest świetną propozycją ceramiki sanitarnej dla pomieszczenia takiego jak mała łazienka. W kąciku przy toalecie może znaleźć się mała narożna umywalka do podstawowej toalety rąk, twarzy i mycia zębów. W chwili obecnej jest duży wybór bardzo nowoczesnych i niedużych urządzeń do prania i suszenia. Mała łazienka z łatwością zmieści taką pralko-suszarkę oraz oczywiście podwieszaną pod sufitem suszarkę ze zwijanymi linkami do podsuszania wypranych rzeczy.

Urządzamy łazienkę – podpatrujemy gotowe aranżacje.

Mamy bardzo duże możliwości aby sami wykazać się swoimi umiejętnościami jak urządzamy łazienkę. Jest tyle gotowych projektów dostępnych w prasie fachowej oraz w internecie, że z łatwością można je przenieść na grunt własnej łazienki. Należy się poważnie zastanowić czy potrzebny nam projektant wnętrz jak urządzamy łazienkę. Oczywiście z jego udziałem byłoby łatwiej podejmować decyzje, uzgadniać rodzaje zakupów wyposażenia i armatury ale czy łatwiej to znaczy zawsze lepiej?

Oświetlenie łazienki – musi pasować do wystroju.

Przy aranżacji wystroju łazienki i dobieraniu wyposażenia oraz mebli i armatury już wtedy należy do tego kompletować oświetlenie łazienki pod kątem zharmonizowania całości i funkcji jakie ma światło spełniać. Bardzo ładnie może komponować się z kolei z bielą wyposażenia i chromowym połyskiem armatury, właśnie oświetlenie łazienki w metalicznym odcieniu ale kafelki na podłodze i na ścianach muszą być pastelowe aby ono pasowało do całości.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.