Auto giełda

W serwisie autokram.pl uruchomione zostały ogłoszenia motoryzacyjne. Serwis ogłoszeniowy przeniesiono na subdomenę www.ogloszenia.autokram.pl. Otrzymał on nowe oblicze - zmieniony skrypt i grafikę  oraz rozbudowane możliwości edycyjne. Internetowa giełda samochodowa na stronie podzielona została na trzy grupy: samochody, motocykle i akcesoria i części zamienne. Ogłoszenia można przeglądać na wiele różnych sposobów. Wybranie z górnego menu opcji samochody, motocykle lub akcesoria umożliwia przeglądanie ogłoszeń z danej grupy uporządkowane wg daty dodania, z tym, że najpierw wyświetlane są ogłoszenia promowane. W menu szukaj również można wybrać samochody, motocykle lub akcesoria, a dla każdej z tych grup są ustalone odpowiednie dla niej oddzielne kryteria wyszukiwania. Mapa Polski umożliwia szybkie wyświetlanie ogłoszeń wg województw.

Dodawanie jest również proste, ale najpierw trzeba się zarejestrować podając tylko kilka podstawowych danych do kontaktu bez danych osobowych. rejestracja trwa krótko, dosłownie kilkanaście sekund i nie wiąże się z otrzymywaniem jakichkolwiek maili. Bezpośrednio po rejestracji jesteśmy przenoszeni do menu umożliwiającego dodawanie ogłoszeń. Dodawanie ogłoszeń przebiega szybko dzięki umożliwieniu wyboru wielu z opcji wyposażenia bez konieczności ręcznego wpisywania. Jeżeli ktoś ma ochotę to może oczywiście podać wiele dodatkowych danych w polu opisowym. Auto giełda umożliwia dodanie do czterech zdjęć samochodu, które są automatycznie zmniejszane do wymagań systemu oraz wykonywane są miniaturki.

Strona z ogłoszeniami jest promowana od niedawna, ale dość intensywnie. Już teraz ma ponad 500 unikalnych odwiedzin dziennie. To nie wszystko, ponieważ ogłoszenia wyświetlają się również na stronie autokram.pl oraz info.autokram.pl, a to może dostarczyć kilka tysięcy dodatkowych odwiedzających.

Zapraszamy do dodawania swoich ogłoszeń oraz szukania okazji do zakupu. Autogiełda czeka na Ciebie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.